Ремонт проколу колеса джгутом

Випадковий прокол колеса – це ситуація, з якою стикається практично кожен автовласник. Багато автомобілістів роблять вибір на користь недорогого ремонту шини за допомогою джгута. Ремонт безкамерних шин джгутом є найшвидшою технологією ремонту проколу колеса, при якій не відбувається монтаж-демонтаж гуми. Важливо відзначити, що при проколі колеса ремонтопридатною є центральна область протектора шини, тому не всі проколи (наприклад, бічні) усуваються джгутом. При проколі шини необхідні рекомендації майстра як краще зробити ремонт безкамерної шини в кожній конкретній ситуації.

ремонт прокола шины жгутом

Ремонт проколу шини джгутом

Переваги

  • Дешево
  • Швидко
  • Без зайвих операцій

100 грн. за колесо

Технологія ремонту проколу колеса джгутом

  • Визначаємо місце проколу шини. Якщо зовнішній огляд не допомагає, занурюємо колесо в воду або обприскуємо його мильною водою, щоб виявити бульбашки повітря з місця проколу. Іноді для цього потрібно підвищити тиск до 2-3 бар. Виявивши прокол, помічаємо його. Пасатижами витягаємо предмет, що проколов покришку.
  • Беремо інструмент для зачистки отвору (в просторіччі – «ковирялка»). Встановлюємо його в місце проколу і відпускаємо ручку. По куту нахилу намагаємося визначити напрямок проколу. Вкручувати інструмент до упору в шину, після чого витягаємо. Операцію потрібно повторити два-три рази. Це необхідно для розпушення місця проколу, щоб джгут рівномірно прилягав до гуми покришки. При останньому проході залишаємо інструмент в втопленому положенні. Беремо джгут і встановлюємо його в вушко шила (ще його називають «голкою»). Наносимо на поверхню джгута клей. Виймаємо інструмент для зачистки і формування та швидко заганяємо в отвір шило з джгутом.
  • Кінці джгута обов’язково повинні залишатися на поверхні. Витягуємо шило – джгут повинен залишитися в отворі.
  • Накачуємо колесо і перевіряємо герметичність у ванні з водою.
  • Обрізаємо зовні кінці джгута врівень з поверхнею протектора шини.
  • При необхідності проводиться контрольне балансування колеса.
  • Встановлюємо колесо назад на авто.

Ремонт проколу шини джгутом на Шиномонтажі в Жулянах – це максимально швидко і вигідно!

Майстри шиномонтажу мають багаторічний досвід ремонту шин в Києві. Ремонт проколів шини проводиться за спеціальною технологією з використанням перевірених і якісних матеріалів. Швидка і чітка робота майстрів шиномонтажу в Жулянах дозволить заощадити вам не тільки гроші, але найголовніше – час.

Ви можете попередньо записатися на шиномонтаж по телефону +380501607088.

Де можна отримати дану послугу

На карті Google ви знайдете Шиномонтаж в Жулянах, де надається ця послуга шиномонтажних робіт. Ви можете клікнути на карту і прокласти маршрут до нас в автомайстерню.

Scroll to Top