Дешевий сезонний шиномонтаж

Два рази на рік автомобілісти вирішують непросту задачу як і де недорого і швидко поміняти колеса або замінити гуму. Сезонна заміна шин або коліс в шиномонтажі на Жулянах – це повне перевзування «під ключ»: зняти, перебортіровати, отбалансувати і поставити 4 колеса за невеликі гроші і в зручний час без довгого очікування в черзі. Ми не нав’язуємо клієнтам ніяких додаткових послуг, ми не беремо доплату за паркетники, джипи, литі диски, липкі важки, чистку коліс і дисків, за низькопрофільну шину і гуму ран-флет.

сезонный шиномонтаж

У вартість послуг сезонного шиномонтажу в Києві по заміні коліс і шин вже включені:

  • демонтаж / монтаж коліс;
  • перебортовка гуми і заміна шин;
  • балансування всіх чотирьох коліс;
  • очищення дисків і покришок.

Відкрита цінова політика, відпрацьована технологія шиномонтажних робіт, готовність майстрів дати практичні поради дозволяє автовласникам швидко і якісно зробити сезонний шиномонтаж за найнижчими цінами в Києві!

R13R14R15R16R17R18R19R20R21R22R23
400 грн.440 грн.480 грн.500 грн.600 грн.680 грн.740 грн.800 грн.880 грн.960 грн.1000 грн.
Шиномонтаж в Києві без доплат! У вартість робіт вже включена заміна і балансування 4-х коліс (металеві диски).

Шиномонтаж в Жулянах – це максимально швидко і вигідно!

Шиномонтаж в Жулянах має багаторічний досвід сезонного шиномонтажу в Києві. Шиномонтаж проводиться за спеціальною технологією. Попередній запис на шиномонтаж в Києві проводиться за телефоном +380501607088.

Ми гарантуємо якісні послуги шиномонтажу!

Де можна отримати дану послугу

На карті Google ви знайдете Шиномонтаж в Жулянах, де надається послуга “Сезонний шиномонтаж”. Ви можете клікнути на карту і прокласти маршрут до нас автомайстерню в Києві.

Scroll to Top